מפגש אינטימי שלי ושלך מול הארון והמראה, בו נתמקד בנקודות החוזק שבך, שאותן תלמדי להבליט ע”י התאמת גזרות למבנה הגוף. נעשה סדר בארון הבגדים – לא לסדר לפני שאגיע אליך:), נבחר עונה בה את רוצה להתמקד. נשלב אווטפיטים ונעצב לך מלתחת קפסולה שתהיה בסיס לכל השנה.

 

כמובן שעל הדרך נסנן פריטים שכבר לא מתאימים לארון שלך (מידה, גזרה,סגנון, שימושיות). תלמדי איך להפוך פריטים שהשארנו ל”פריטי על” המשתלבים עם פריטים אחרים ליצירת מלתחה מרעננת ומלאת סטייל. במהלך המפגש נערוך רשימת פריטים ואקססוריז שישדרגו את המלתחה, כהכנה למפגש שופינג/שופינג ON LINE.

#יוצאת מהארון עם סטייליסטית -עדות מהשטח

כותרת לסרטון

עם הכלים והתובנות מהמפגש בארון אנחנו יוצאות ליום קניות – הייתי כותבת ״יום כיף״, אבל בינינו מדובר ביום עבודה:) מצוידות ברשימת קניות מדויקת עבורך ותקציב עליו את מחליטה מראש.

בחדר המדידות תקבלי ממני את כל הפריטים החסרים לך, מותאמים לגזרה, מידה וצבע, כולל נעלים ואקססוריז (בהתאם לצורך כמובן) וכהשלמה לפריטים שיש לך בארון❤️

משך המפגש 3 שעות. המפגש מתקיים בקניון עיר ימים נתניה / tlv תל אביב / קניון איילון / מרכז ג’י ראשל”צ

#שופינג עם סטייליסטית -עדות מהשטח

אחרי למעלה מ-20 שנה של קריירה כמאפרת בכירה ומרצה בעולמות הביוטי והאיפור, היום אני נותנת לך את הכלים והטיפים הכי שווים כדי שתוכלי ליישם זאת בעצמך.

בסדנת‭ ‬איפור‭ ‬1:1‭ ‬אלמד‭ ‬אותך‭ ‬את‭ ‬הסודות‭ ‬הקטנים‭ ‬ואת‭ ‬פתרונות‭ ‬האיפור‭ ‬הקלים‭ ‬והמהירים‭ ‬שנראים‭ ‬סופר‭ ‬מושקעים‭.‬

דוגמה קטנה לטכניקת איפור מנצחת